germstar

Czym jest germstar?

Germstar to profesjonalny system dezynfekcji rąk.

Zadbaj o zdrowie w firmie ograniczając ryzyko zarażeniem COVID-19, grypą, WZW A i innymi chorobami wywoływanymi przez wirusy, bakterie i grzyby.

GERMSTAR NORO jest zarejestrowanym w Polsce skutecznym, wszechstronnie przebadanym preparatem biobójczym o właściwościach pielęgnujących delikatną skórę dłoni.

Germstar NORO zwalcza 99,99% mikroorganizmów.

Jak to działa?

Kontaktujesz się z nami
Nasi specjaliści proponują plan optymalnego wdrożenia systemu dla Twojej organizacji
Po Twojej akceptacji dostarczamy system i pomagamy go uruchomić.

Dlaczego germstar?

Germstar NORO to zarejestrowany w Polsce środek biobójczy

Ma konsystencję płynu – nie klei się i nie zostawia śladów

Pielęgnuje i nawilża wrażliwą skórę dłoni

Jest bezawaryjny – brak ruchomych części

Zwalcza 99,99% bakterii, wirusów i grzybów

Jeden wkład (poj. 946 ml) wystarcza nawet na 1350 aplikacji

Działa bezdotykowo

Ma unikalny design i wiele możliwości konfiguracyjnych

Korzyści

Nowoczesny Design i Legendarna Trwałość

Nasze urządzenia doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Możesz wybrać odpowiednią kolorystykę, konfigurację i cieszyć się oryginalnym wzornictwem naszych dozowników.

A co z trwałością?

GERMSTAR to wyjątkowe i niespotykane rozwiązanie technologiczne. W konkurencyjnych dozownikach do płynu lub żelu antybakteryjnego używana jest elektryczna pompka, która spełnia swoje zadanie, ale ma dwie zasadnicze wady:

Po pierwsze, pompka jest urządzeniem mechanicznym, czyli podatnym na awarie.

Po drugie, praca pompy jest wyraźnie słyszalna na zewnątrz, co w pomieszczeniach, gdzie ludzie w skupieniu pracują, jest irytujące i niepotrzebne.

Nasze dozowniki nie są wyposażone w żadne urządzenia mechaniczne, nie mają ruchomych części, co oznacza, że ich trwałość jest nieporównywalnie wyższa. Są również całkowicie bezgłośne.

Czytaj dalej

50% Oszczędności w Firmie

Zastosowanie Systemu Dezynfekcji Rąk GERMSTAR w Firmie pozwala nie tylko ograniczyć absencje chorobowe Pracowników i zadbać o ich zadowolenie.

Dzięki zastosowaniu naszych dozowników możliwe są również znaczące oszczędności, wynikające z niższych rachunków za wodę, energię elektryczną oraz mydła, ręczniki jednorazowe itp.

Jednorazowe umycie rąk to zużycie około 3 – 5 litrów wody, co wraz z kosztem energii zużytej do jej podgrzania oraz kosztami mydła i ręczników (lub energii zużytej przez suszarkę elektryczną) daje w sumie około 15 gr.

Tymczasem jedna skuteczna dawka płynu do dezynfekcji rąk Germstar NORO to koszt poniżej 7 groszy. Dawki są precyzyjnie odmierzane przez dozowniki i mogą być w razie konieczności zwiększone.

Jak łatwo policzyć, możliwe są oszczędności około 50 % kosztów związanych z utrzymaniem higieny dłoni.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Czytaj dalej

Skuteczna dezynfekcja może pielęgnować skórę dłoni!

Germstar NORO jest bezpieczny dla wrażliwej skóry dłoni.

Wiele powszechnie stosowanych środków do dezynfekcji rąk ma niekorzystny wpływ na skórę dłoni i charakteryzuje się mocnym, nieprzyjemnym zapachem.

Od kiedy dezynfekcja rąk stała się niezbędnym elementem codziennego życia jakość stosowanych środków i bezpieczeństwo ich stosowania stały się ważniejsze niż kiedykolwiek.

Receptura płynu Germstar NORO została specjalnie opracowana z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dłoni użytkowników. Unikalna kompozycja naturalnych emolientów nawilża i pielęgnuje dłonie, pozostawiając delikatny, przyjemny zapach.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej!

Czytaj dalej

Zamów już teraz