F.A.Q.

O naszych produktach

Co jest składnikiem aktywnym preparatu Germstar NORO?

Składnikiem aktywnym jest alkohol etylowy z domieszką alkoholu izopropylowego.

 

Czy alkohol spowoduje u mnie wysuszenie skóry dłoni?

W przypadku wielu preparatów do dezynfekcji opartyh na alkoholu tak się stanie. Wyjątkowość Germstar NORO polega na tym, że zawarta w nim kompozycja 100% naturalnych emolientów nie tylko nawilży skórę, ale przy regularnym stosowaniu uczyni ją gładszą i bardziej nawilżoną.

 

Czy po użyciu Germstar NORO pozostaje na dłoniach osad?

Nie. W odróżnieniu od produktów na bazie żelu, emolient wnika głęboko w pory skóry całkowicie eliminując lepkie pozostałości na powierzchni skóry.

Jaka jest różnica między Germstar NORO a preparatami na bazie żelu?

Germstar NORO to preparat najwyższej jakości o płynnej konsystencji, dzięki czemu doskonale pokrywa całą powierzchnię skóry i nie pozostawia lepkiego osadu. Żel zawarty w tanich preparatach ma wpływ na jakość kontaktu między alkoholem a drobnoustrojami, co może powodować obniżenie skuteczności środka.

Większość producentów preparatów do dezynfekcji rąk deklaruje skuteczność 99,99%. Czy to znaczy, że wszystkie są jednakowo skuteczne?

Nie. Normy nakazują badanie skuteczności jedynie w bardzo ogólny sposób, więc każdy produkt zawierający odpowiednie stężenie alkoholu może być reklamowany jako skuteczny w 99,99%. W rzeczywistości jest bardzo wiele czynników wpływających na skuteczność preparatu, takich jak czas kontaktu, efektywność pokrycia skóry dłoni, czas odparowania, rodzaj alkoholu, wpływ niealkoholowych składników preparatu, różnice w wynikach testów in-vitro vs in vivo (na skórze). PREPARATY DO DEZYNFEKCJI DŁONI NIE SĄ JEDNAKOWO SKUTECZNE! Germstar NORO został zaprojektowany na poziomie molekularnym tak, żeby skutecznie
i szybko niszczyć szerokie spektrum szkodliwych drobnoustrojów, jednocześnie pielęgnując dłonie i pozostawiając na nich niewyczuwalną warstwę ochronną. Germstar NORO zaprojektowano specjalnie tak, by w czasie krótszym niż 20 sekund eliminował Norowirusy (będące przyczyną tzw. grypy żołądkowej), szczególnie oporne i trudne do usunięcia.

 

 

Jakie bakterie i wirusy zwalcza Germstar NORO?

Lista jest bardzo długa, by wymienić tylko MRSA, E-coli, pseudomonas, gronkowca, HIV, WZW „A”, SARS, norowirusy i wszystkie powszechnie występujące bakterie i wirusy powodujące grypę i przeziębienia.

 

Czy naprawdę będę zdrowsza/zdrowszy, używając Germstar NORO?

Nie istnieje 100% ochrona przed zachorowaniem. Ponieważ 80% chorób zakaźnych przenoszonych jest na skórze rąk, im więcej w naszym środowisku odkażonych dłoni, tym niższe ryzyko wprowadzenia niebezpiecznych drobnoustrojów do organizmu.
Wielu naszych klientów raportuje znaczący spadek rocznego odsetka zachorowań wśród pracowników. Zastosowanie Systemu Germstar to jedna z wielu rzeczy, które można zrobić, żeby obniżyć ryzyko zachorowania.

Czy System Germstar jes bezpieczny i skuteczny w przypadku dzieci?

Tak. Odpowiednio poinstruowane dzieci bardzo szybko uczą się korzystania z systemu. Należy pamiętać o właściwym nadzorze dorosłych. System Germstar jest szeroko stosowany w szkołach i świetlicach.

Czy preparat Germstar NORO był testowany na zwierzętach?

Nie, żaden produkt Germstar nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Nie znalazłaś / nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zamówienia

Jak długo potrwa realizacja mojego zamówienia?

Zamówienia  wysyłamy w następnym dniu roboczym od przyjęcia zamówienia. Czas doręczenia przesyłki przez kuriera DHL to zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Czy mogę zwrócić zakupione produkty?

Gwarantujemy 100% satysfakcji zakupów, co oznacza, że zakupione produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. Nie dotyczy to otwartych wkładów z płynem biobójczym.

 

Jaki jest koszt dostawy ze sklepu germstar.pl?

Przy zakupie każdego nowego zestawu startowego oferujemy bezpłatną dostawę. Przy każdym zakupie powyżej 500 PLN dostawa również jest bezpłatna. W każdym innym przypadku koszt wysyłki to 15 PLN. Paczki wysyłami za pośrednictwem DHL.

Czy wysyłacie paczki zagranicę?

Ze względu na obowiązującą nas umowę, nie możemy wysyłać produktów Germstar za granicę.

Masz pytania?

zadzwoń

791301734

napisz

sales@germstar.pl

obserwuj nas

  facebook

Youtube